Prosinec 2015

Konec roku, poslední článek

30. prosince 2015 v 19:57 | Senn |  Můj deník
Tak je tady konec roku, a s články a vlogy se roztrhl pytel. Nejsem a nebudu výjimkou. Co se týče letošního roku, tak jsem se až tak moc nečinil. Stalo se mnoho věcí, času moc nebylo, chuť taky ne a na další minimálně půl rok to tak vidím stejně. Proto se již předem omlouvám všem, kteří čtou můj blog. A teď proč?

Blíží se státnice a se státnicemi přichází jistá zodpovědnost vůči škole. Nechci se vymlouvat, ale když se učíte, něco pořád děláte do školy, píšete práce, tak už nemáte energii na psaní článků. Určitě se budu snažit vše po tomto chaosu zpravit. Navíc ani já nemám moc čas na to se vyvíjet, takže pro letošní rok, nechci slibovat články, plány a podobné, protože už teď vím, že to tak nebude. Sem tam se něco vyskytne, ale spíše se budu připravovat na rok 2017, který je v podstatě ještě hooodně daleko, ale už teďka vím, že co mám pro vás v plánu.

Rok 2016 se tedy bude týkat hodně mě, a na blog tedy nebude toliko času, jak jsem zmínil. Doufám, že vás to neodradí, a že i nadále mě budete sledovat.

Co se týče výkladů, bohužel musím pozastavit a karty pro jednotlivé týdny nebudou. Výklad pro rok 2016 zveřejním až během prvního týdne ledna, protože energie a chuť, zde opravdu nejsou.

Nezoufejte, protože pokud mě osvítí múza, tak je možné, že půjdou články jak na běžícím páse, ale spíše to tak nevidím.

VŠEM PŘEJI ÚSPĚŠNÝ NOVÝ ROK, PLNÝ SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ.

52. karta

21. prosince 2015 v 0:00 | Senn

Ideální svět

15. prosince 2015 v 20:53 | Senn |  Téma týdne
Toto je jedno z těch téma, které můžeme pojmout každý úplně jinak, protože pro každého je ideální svět něco úplně jiného. Já si myslím, že by to mohl být třeba světový mír, svět, kde by nikdo nikoho neodsuzoval, příroda by nebyla rabována. Na druhou stranu si myslím, že to je až moc velký idealismus.

V podstatě něco ideálního a bezchybného neexistuje, a kdyby existovalo, tak by byl život nuda a za chvíli by se stejně našel nějaký problém a zase bychom byli nespokojeni. Svět totiž funguje na neustálém vyvažování, musí existovat dobro, aby existovalo zlo a naopak. Jedno bez druhého prostě nemůže být a vše se prostě musí zrcadlit. Takhle rovnováha nám prostě přináší něco, co v podstatě ideální je.

51. karta

14. prosince 2015 v 0:00 | Senn

50. karta

7. prosince 2015 v 0:00 | Senn