Leden 2015

Nabízím

26. ledna 2015 v 15:25 | Senn
Po celkem dlouhé době uvažování jsem se rozhodl, že opět začnu nabízet:
1. Výklady karet přes internet
- vždy jen jedna otázka
- velké výklady zatím nedělám, ale sledujte blog, protože během roku se objeví pár možností kdy budou i velké výklady
2. Poradna
- ohledně léčivých kamenů, bylin, magie a všeho čím se zabývá tento blog

VŠE JE ZDARMA, VŠE DĚLÁM PROTO, PROTOŽE CHCI BÝT NÁPOMOCEN. NA VÝKLADY SE SNAŽÍM ODPOVÍDAT CO NEJDŘÍV, ALE NĚKDY PROSTĚ MÁM MNOHO POVINNOSTÍ A NESTÍHÁM, PROTO PROSÍM O STRPENÍ.

KONTAKT:
- e-mail: senn,salictei@gmail.com
- facebook: Světlo stínu
- skype: Senn Salictei

5. karta

26. ledna 2015 v 0:00 | Senn |  Karta k zamyšlení

Karta pro 5. týden (26.1. - 1.2.)

25. ledna 2015 v 11:26 | Senn |  Týdenní výklady 2015
V tomto týdnu očekávejte dostatek všech prostředků. Nyní je čas na to začít realizovat své myšlenky. Využijte toho, že prostředky jsou k dispozici. Vyberte si jeden ze svých plánů a pak jej začněte přetvářet do reality. Využijte svou kreativitu a každý, i drobný úspěch, oslavujte. Máte-li v hlavně nějaký pracovní projekt či plán, určitě jej zrealizujte nebo předložte svému nadřízenému, sklidíte úspěch.


Selenit

24. ledna 2015 v 17:08 | Senn
PODPORUJE:
  • stabilitu, vnitřní klid a zdravý rozum
  • vegetativní nerový systém, trávicí trakt, útlum bolestí, hladký průběh porodu, podpora tkáně a kostí
ZESLABUJE:
  • duševní choroby, psychické problémy, ztracenou rovnováhu
  • svalové napětí a křeče, cévní problémy, poruchy trávení, tehotelskou nevolnost, prostatu

Vltavín (též Moldavit)

24. ledna 2015 v 17:00 | Senn
BLÍŽENCI
PODPORUJE:
  • meditace, očista, duchovní poznání, jednota, trvalé vědomí, vize, jasnovidecké schopnosti, intuice, zasunuté vzpomínky z dětství
  • imunitní a nervový systém, očista rohních dýchacích cest
ZESLABUJE:
  • nevědomost, ego, blokády, materialismus
  • astma, infekční nemoci, zhoubné nádory

Desátý dům

20. ledna 2015 v 10:37 | Senn
- Hledání společenského postavení -
Znamení: Kozoroh
Vládce: Saturn
Povýšení: Mars

Desátý dům má co dělat s veřejným postavením jednostlivce v jeho vztahu ke společnosti. Týká se plnění povinností vůči světu a pracovní a veřejné pověsti, počestnosti či nepočestnosti, kariéry a vztahů k politickým nebo společenským mocenským strukturám. Desátý dům a vše co je v něm obsaženo, nám ukazuje zda jsme schopni či neschopni se vyškrábat k nějakému významnému společenskému postavení. Ukazuje ctižádostivost jedince a také to jak ji daný jedinec projevuje.
Saturn, jako vládne tohoto domu nám ukazuje, jakou dávku řádu, sebekázně, tvrdé práe a trpělivosti je člověk ochoten vynaložit, aby dosáhl společenské postavení. Ovšem pozor něustále je tady zákon příčiny a následku, který se dává do pohybu ve chvíli, kdy se staneme bezohlednými v boji o toto postavení.

Devátý dům

20. ledna 2015 v 10:36 | Senn
- My myslíme -
Znamení: Střelec
Vládce: Jupiter a Neptun

Devátý dům poukazuje na všechny myšlenkové struktury, tak jak nabývají podoby ve filozofii, náboženství, zákonech a ve vyšším vzdělání. Tento dům totiž ovládá všechny instituce, které představují a vyučují společenské koncepce, které se rozvíjí v průběhu civilizace. Je spojen s učením a publikováním, díky kterému se duchovní a filozofická učení dostávají dále. Devátý dům však také mluví o zkušenostech a znalostech, které jsme získali na dalekých céstach, protože právě na těch se můžeme setkat s různými kulturami a můžeme je poznar v širším rámci.
Tento dům nám ukazuje na schopnosti jedince napojit se na vyšší stupně inspirace, na rozvíjení moudrosti a rozvíjení jeho sociálního vědomí.

Osmý dům

20. ledna 2015 v 10:35 | Senn
- My máme -
Znamení: Štír
Vládce: Pluto a Mars
Povýšení: Uran

Osmý dům je spojen se společným majetkem, ale také se smrtí, destrukcí a sexualitou. Také se spojuje s firemními penězi, pojištěním, daněmi, také penězi, které pocházejí ze společného majetku.
Krom toho se také týká smrti a praktických záležitostí, které jsou s ní spojeny, jako jsou pohřby, testamenty, závěti. Týká se osvobození duchovní bytosti z těla a jejího návratu k vyšším úrovním. Díky tomu je Osmý dům spojován s energiemi a okultismem, parapsychologií, vyšší matematikou a atomovou fyzikou. Poukazuj na osobní mystické zážitky. Člověk přichází do styku s vyšším bytím a může vídat i lidi, kteří nejsou fyzicky vtěleni.

Sedmý dům

20. ledna 2015 v 10:34 | Senn
- My jsme -

Znamení: Váhy
Vládce: Venuše
Povýšení: Saturn

Tento domě se týká všech přímých těsných osobních vztahů k ostatním lidem. Také nám ukazuje, jak ostatní lidé reagují na naše jednání. Také nám může ukazovat první dům lidí, se kterými se budeme seznamovat, a také nám může ukázat, jaký typ partnera budeme přitahovat.
Tento dům vládne manželským vztahům, blízkým přátelstvím, kontaktům s veřejností, právním záležitostem a sestavování smluv a dohod. Tento dům je také spojen s působením karmy, zákonem vyrovnání (Co člověk dělá pro svět, to se mu vrátí.). Planety v tomto domě nám naznačují, jak se rozvíjí tento karmický model. Tento dům je spojen i s obchodem.

Pluto

20. ledna 2015 v 10:33 | Senn
ASOCIACE:
Klíčová slova: jak se transformujeme
Barva: hnědá a vínová
Část těla: pohlavní ústrojí, buňky
Kov: železo
Kámen: diamant, krevel, topaz a achát
Moderní jev: atomová energie

CHARAKTERISTIKA VE ZNAMENÍ:
U Pluta se doba pobytu v jednom znamení velice liší díky jeho excentrické dráze. Době kolísá mezi 12 až 32 lety. U této planety platí totéž co u Neptuna a Uranu, interpretace v osobním horoskopu je pro nás spíše nepodstatná.
Jeho pozice v horoskopu, ale poukazuje na zásadní historické změny. V oblastech života a lidské civilizace dochází pod jeho vládou k drastickým změnám a to jak regenerativním, tak degenerativním. Většinou se odehrávají obě naráz, protože v příslušné oblasti vznikají extrémy dobré i špatné. Jeho pozice vždy znamená hlubokou změnu.

CHARAKTERISTIKA V DOMECH:
Pluto v domech naznačuje, ve kterých oblastech života budeme muset zmobilizovat své tvůrčí síly, abychom obrodili sebe samotné a své okolí. Pluto je spojen s osudem mas, takže poukazuje na to, jak se osud mas bude obrážet v každém z nás, tedy jak se osud všech propojen s osudem jednotlivce. Pluto také říká, v jaké formě bude člověk projevovat okultní sklony a využívat subtilnějších možností svého myšlení a vůle.