Květen 2014

Karta pro 22. týden (26.5. - 1.6.)

25. května 2014 v 12:45 | Senn |  Týdenní výklady 2014
Nastal čas začít pracovat se svými emocemi a city. Je zde pořád něco, co jste ještě neobjevili a pořád to čeká na to, až se tomu začnete věnovat. Pusťte city na uzdu, řekněte lidem ve svém okolí, co k nim cítíte. Vypovídejte se, vyřvěte se, prostě začněte něco dělat. Je to další krok k tomu, abyste se osvobodili. V předchozích týdnech jste pracovali sami se sebou a je na čase jít zase o kus dál. Vaše emoční stránka se chce projevit, udělejte to!

Karta pro 21. týden (19.5. - 25.5.)

18. května 2014 v 9:15 | Senn |  Týdenní výklady 2014
Karta tohoto týdne nám říká, že byste měli se sebou začít něco dělat. V minulém týdnu jste pohlédli do svého nitra, a pokud jste si vyřešili vše, co bylo potřeba, pak se tento týden nemusíte ničeho obávat. V případě, že jste nevyřešili úplně všechno a jste stále obětí svých emocí či činů, pak se tento týden bude více a více projevovat disharmonie vaší osobnosti. Uvědomte si, že je jen na vás, zda v tomto stavu setrváte nebo z něj vystoupíte. Potlačování vlastních emocí a negativních zkušeností vás jen víc a víc bude tlačit dolů, až se dostanete na samotné dno. Zkuste s tímto stavem něco udělat, i přesto, že to nebude jednoduché.

Karta pro 20. týden (12.5. - 18.5.)

11. května 2014 v 10:10 | Senn |  Týdenní výklady 2014

V tomto týdnu byste se měli zaměřit sami na sebe. Je potřeba pohlédnout do svého nitra a vyřešit si vše, co Vás uvnitř tíží. I přestože je to složité, je to potřeba udělat, abyste se posunuli dále na své životní cestě. Nevyhýbejte se tomuto procesu, protože pokud se všechno bude ve Vás kupit, pak Vám pro přeroste přes hlavu a vnitřní disharmonie se odráží na venek a to ve všech oblastech Vašeho života.

Karta pro 19. týden (5.5. - 11.5.)

4. května 2014 v 9:08 | Senn |  Týdenní výklady 2014
V tomto týdnu, si dávejte pozor na to, s kým mluvíte a co komu říkáte. Ve vašem okolí se stále vyskytuje někdo, kdo jen čeká na tu správnou příležitost, jak Vám ublížit. Tento týden, Vám má také ukázat to, jak je důležitá upřímnost. Nejen k sobě samým, ale také ke svému okolí. Lež má krátké nohy a toto pravidlo se v tomto týdnu uplatní více, než kdykoliv jindy.