Výklad pro rok 2014

1. ledna 2014 v 0:00 | Senn |  Roční výklady
LEDENV lednu se budou projevovat stinné stránky okolí. Čeká vás složité období a bude potřeba mnoho energie na to, abyste se posunuli dále. Nedejte na první dojem, protože to se Vám nevyplatí. Snažte se si všechno ověřit a nezapomeňte na to, že máte svou hlavu. Vaše zkušenosti jsou velice cenné.
ÚNORV únoru se snažte všechna rozhodnutí dělat, až po pořádném zvážení všech možností. Nedělejte ukvapené závěry. Totéž platí o rozdávání a to nejen materiálních věcí, ale také své vlastní energie. Neberte si více, než musíte a snažte se všechno dělat v termínech.
BŘEZENBřezen bude ve znamení práce a píle. Vše, bude ve vaší režii, a pokud si všechno dokážete zorganizovat, budete velice produktivní. Trpělivost a odhodlanost jsou vlastnosti, které Vás budou v březnu doprovázet a je dobré si je vžít, jistě je využijete i v jiných měsících.
DUBENDuben bude ve znamení poznávání sebe sama. V tomto měsíci v sobě objevíte něco nového. Bude také velice dobré zaměřit se na stávající a rozmyslet si, co chcete dělat dál.
KVĚTENKvětnem se bude šířit energie lstivosti a zrádnosti. Pozor na to, co komu svěřujete. Ve vašem okolí je někdo, kdo se Vám bude snažit nějak ublížit.
ČERVENČerven bude plný důležitých rozhodování. Nebude Vám však stačit Váš rozum. Budete muset poslechnout něco silnějšího. Něco jiného než je rozum a to intuici a srdce. Dávejte si pozor na to, pro co se rozhodnete. A taky nenechávejte nic na poslední chvíli. Vše bude souviset s Vašimi činy.
ČERVENECV červenci bude otevírat brány novým intelektuálním poznáním. Budou Vám otevřeny nové možnosti a záleží jen na Vás, zda tyto možnosti využijete či nikoliv. Každé rozhodnutí bude správné a Vám to pomůže i ve vašem duchovním vývoji.
SRPENV srpnu se budete stále intelektuálně růst. To, co započnete v červenci, v srpnu ještě více prohloubíte. Nesmíte se však do ničeho nutit, vše musí vyplynout přirozeně.
ZÁŘÍZáří bude ve smyslu citů a emocí. Intelekt se dá na ústup a do popředí vyjdou emoce, které jste dlouhou dobu potlačovali. Buďto Vás tato zkušenost zocelí nebo ji podlehnete a budete se v ní topit dlouhou dobu.
ŘÍJENV říjnu před Vás bude postaveno několik možností. Každá Vás má posunout dál na Vaší osobní cestě. Jen Vy víte, co si máte vybrat.
LISTOPADListopad bude ve znamení oslav, radosti a spokojenosti. Štěstí Vás bude potkávat na každém rohu. Využijte jej. Pokud se Vám to povede, bude to pro Vás velké vítězství.
PROSINECProsinec a závěr tohoto roku, bude vibrovat energií kreativity, umění, plodnosti a mateřství. V tomto měsíci budete spokojeni a tím, co máte, co jste dokázali a budete uvažovat co ještě udělat v tomto roce. Zvažujte vše moudře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama