Září 2013

Proč nejsou nové články?

27. září 2013 v 19:38 | Senn |  Můj deník
A je to tady, přesně to, čeho jsem se obával. Během prázdnin jsem se znovu přihlásil na blog.cz a začalp lnit svůj blog, jenže je konec září a nové články zde teď nejsou. Proč? No začala škola a to, že máte hodně volného času na VŠ není až za tak pravdou. Mám toho hafo a to je konec druhého týdne školy. Já nevím kde mi hoava stojí a co dělat dřív. Stavy deprese střídají stavy radosti, i když je to taková ta zoufalá radost, nebo spíš zoufalý smích.
Všem svým čtenářům se omlouvám, že nepíši nové články, ale prostě nestíhám. Navíc jsem pro Vás začal připravovat nový web, na který budete mít odkaz nahoře.
Blog zatím zůstane aktivní, ale postupně se jeho obsah přesune jinam, tedy zbývající obsah, protože většina věcí tak již je. Proto prosím nezanevřete na mě a dále sledujte můj blog.

Karta pro 37. týden (9.9. - 15.9.)

9. září 2013 v 12:26 | Senn |  Týdenní výklady 2013

VII Vůz

Tento týden bude plný nečekaných událostí. Buďte připraveni na různá překvapení a zážitky, které Vás můžou vyvést z rovnováhy. Snažte se zachovat si chladnou hlavu a nebýt zbrklí. Všechno se dá vyřešit a tak to řešte s chladnou hlavou. Nesnažte se být rychlí, vše má svůj čas a i když je tento týden dosti rychlý neznamená to, že i vy taková musíte být.

Proč mořský koník?

7. září 2013 v 18:53 | Senn |  Magický deník
Tak opět po dlouhé době článek z mého života. Tentokráte o mém totemovém zvířeti. Tím se po dlouhých rocích hledání stal mořský koník. Toto drobné stvoření by mě před dvěma lety vůbec nenapadlo. Vždy jsem si myslel, že to bude sova, motýl nebo něco podobného, ale mořský koník se v mé paměti nevyskytl nikdy.

První totemové zvíře byla sova, moudrost, říkal jsem si a ta mě držela dlouhou dobu, a když ne tak jsem se k ní vracel, ale stále jsem cítil, že to není to pravé. Tak jsem pořád hledal, pátral, až letos jsem si zvolit motýla, který mě pustil po prvním týdnu, díky tomu jsem byl netrpělivý a celkem nervózní, že jej ještě nemám, ale nakonec jsem si řekl, že to přijde samo jako všechno. Postupně jsem se učil být trpělivý a pak to přišlo, jako blesk z čistého nebe.

Mořský koník, no jasně, říkal jsem si. Je to trpělivý tvoreček, který je obětavý apod. Vyjmenoval jsem si desítky korespondencí spojených s tímto zvířetem. Zaujal mě natolik, že jsem jej zvolil. Od té doby mě neomrzel a doufám, že to s ním vydržím i nadále.

Takže rada pro Vás: Hledáte-li osobní totemové zvíře, strom, kámen, Boha, Bohyni, nechte to být, ono to přijde v ten správný čas a vy budete nejvíce spokojeni.


Potrat

3. září 2013 v 18:48 | Senn |  Téma týdne
Potrat, je velimi často probíraným tématem a setkáte se s různými názory na něj. Já potrat schvaluji jen v případě, že jde o nějakou nešťastnou náhodu a onen plod by se měl narodit do nefungující rodiny a neměl by být milovám, protože je prací neodpovědnosti nebo naopak nějaké strašlivé události.
Neustále mě překvapuje, že se vyskytují případy, kdy jsou novorozeňata nalezena mrtvá a někde pohozená. V dnešní době, kdy existují babyboxy a nebo si to do určité doby těhotenství můžete rozmyslet, se toto stále děje. Je to hrozné a necitelné, ale je to tak. Proto si myslím, že by si všichni měli dobře rozmyslet, zda si dítě pořídí, či nikoliv.

Karta pro 36. týden (2.9. - 8.9.)

1. září 2013 v 13:44 | Senn |  Týdenní výklady 2013

Pětka pohárů

Přestaňte si něco nalhávat. Je potřeba se trošku vzchopit a začít dělat se svým životem něco nového. To, co se stalo, je už dávno za Vámi a není potřeba se tím trápit nebo užírat. Zvolte si už konečně svou cestu a začněte žít. Tento týden je ve znamení této energie. Změny jsou důležité a nejvíce důležité jsou změny životní. Koukněte se před sebe, snažte se užívat si přítomnost a myslete na budoucnost. Minulost nechte za sebou.