Srpen 2013

Jsem zde pro Vás

29. srpna 2013 v 19:47 | Senn |  Můj deník
Tehle článek jsem prostě musel napsat. Už dlouhou dobu jsem se připravoval na to, že založím své weobvé stránky nebo blog a budu skrze něj pomáhat lidem. Inu po dvou nebo tří letech, už si to přesně nepamatuju, jsem založil blog, u jehož jména už zůstanu azačínám tedy rozjíždět i to, o čem jsem snil.

Jak jste si již všimli tak vlevo v menu je odkaz VAŠE OTÁZKY. V této "rubrice" se můžete ptát na colikv, co Vás tráí a co je veřejné. Máte-li nějaký soukromý problém pak jej jistě zodpovím na svém mailu: senn.salictei@gmail.com.

Nejsem zde však jen pro vaše dotazy, ale také nabízím výklady karet. Pokud máte problém, pak napište na můj e-mail a já Vám vyložím na jakýkoliv problém. Můžeme jej společně probrat a jistě se dopracujeme k nějakému uspokojivému závěru.
A nyní cena, ta zajímá všechny stejně jako můj Minikurz, tak i mé služby jsou zdarma. Mé služby jsou myslím kvalitní a já to dělám, jen z dobré vůle.

Proto pište jsem zde pro Vás.

Typy výkladů

28. srpna 2013 v 13:03 | Senn

VELKÝ LIST

CESTA


Přehled úplňků a novů pro rok 2013

27. srpna 2013 v 21:38 | Senn
DATUM ÚPLŇKUČAS ÚPLŇKU|DATUM NOVUČAS NOVU
27. ledna05:38|11. ledna19:43
25. února21:26|10. února07:19
27. března10:27|11. března19:50
25. dubna21:57|10. dubna09:35
25. května06:24|10. května00:28
23. června13:32|8. června15:56
22. července20:15|8. července07:14
21. srpna03:44|6. srpna21:50
19. září13:12|5. září11:36
19. října01:37|5. října00:34
17. listopadu16:15|3. listopadu12:49
17. prosince10:28|3. prosince00:22

Kříž

27. srpna 2013 v 11:34 | Senn
Nes svůj kříž, aniž by sis stěžoval. Tvůj bližní možná musí nést ještě těžší.

Tato karta je upozorněním, že jde o něco osudového, o něco karmického. Je-li vyložena vedle osobní karty, znamená to vždy, že tato osoba stojí před osudovým úkolem. Záležitost, které se to týká, je předem určena, a tudíž jí není možné uniknout, však člověku se dává volnost v tom, jakým způsobem se s ní vypořádá. Jsou před ním učební procesy, které jej dostanou dál, i když to mnohdy může být bolestivé a jevit se jako zátěž a břemeno.
Vyložena u osobní karty může značit krátké období neúspěchů. Je-li však vyložena za, žal se sám od sebe rozplyne. Něco přijde tak či tak, nyní jde o to, zbavit se všeho přebytečného. Něco se také zmenší nebo úplně vymizí. Karta symbolizuje náboženství a víru.

Obecně: osud, karma
Tělesná úroveň: ploténky, paže
Časová rovina: místo a čas zde vlastně neexistují; v pozemském vnímání času 2 - 3 týdny
Vlastnosti: osudový, karmický, určený, věřící
Astrologie: 12. dům
Výklad ANO/NE: rozhodně ne

Kotva

27. srpna 2013 v 11:33 | Senn
Loď bez kotvy to má těžké, snadno je unášena pryč na širé moře. Stejně tak i člověk bez práce.

Tato karta má především jedno téma: práci a povolání. Pro mnoho lidí představuje důležitou životní náplň a možnost ztráty zaměstnání je jednou z největších starostí. Tato karta může odkazovat na to, že práce je radostí, když se jedná o životní poslání. S trochou fantazie se v kombinaci s ostatními kartami dá rozpoznat bezpočet možných profesí.
Kotva symbolizuje naději a ukotvení, například stabilního a trvalého vztahu. Může být také upozorněním, že něco uvízlo nebo že se člověk k něčemu příliš upnul.
Pokud je vyložena u osobní karty znamená celoživotní věrnost; leží-li daleko od ní, je upozorněním na nevypočitatelnost. Pokud leží mezi dvěma osobními kartami, pak značí, že jste našli toho pravého partnera, a že klidně můžete zakotvit.

Obecně: práce, povolání
Tělesná úroveň: pánev, kyčle, bloky
Vlastnosti: pilný, pracovitý, dobře ukotvený, přimykající se
Astrologie: 6. dům
Výklad ANO/NE: ano, buď si jistý

Ryby

27. srpna 2013 v 11:12 | Senn
Jejich domov je ve vodě a nevědí, že světu vládnou peníze.

Tato karta má co do činění s penězi a financemi. Vypovídá o tom, jak se člověk může dostat k penězům a jak se to s financemi vlastně má. Jsou zde představovány materiální hodnoty, materiální blahobyt, kapitál a expanze. Voda je něco, co potřebujeme k přežití. Stejně se to má i s penězi.
Je-li vyložena bezprostředně vedle osobní karty, poukazuje na bohatství a expanzi. Touto kartou může být myšlen i obchod, který je provozován s úmyslem rozmnožit peníze. Vzhledem k tomu, že je ve hře i voda, představuje tato karta i duševní život, všechno, co leží pod povrchem, co je nevědomé. Kromě toho symbolizuje i život u vody a ve vodě, vodstva (jezera, moře, oceány, řeky, bažiny,…)

Obecně: finance, peníze, obchody
Tělesná úroveň: ledviny, močový měchýř, duše, oběh vody v těle
Vlastnosti: materialistický, nechávající se hnát pudy
Osoby: materiálně orientovaný muž (obchodník), schopný muž
Astrologie: Blíženci
Výklad ANO/NE: ano, a čím dál víc

Klíč

27. srpna 2013 v 11:10 | Senn
S klíčem v ruce můžeš otevírat všechny brány. Klíč je však dobře střežen. Pokud jej konečně držíš v ruce, využij jeho moci.

Člověk má v ruce klíč k tomu, aby vyřešil problém. Klíč také odkazuje na to, že daná věc je naprosto jistá, že se zdaří a dospěje k pozitivnímu výsledku. Mějte se však na pozoru, vlastní-li klíč jiní lidé, mohou otevírat všechny dveře, dokonce i třinácté komnaty.
Dále říká, že nějaká událost je nevyhnutelná. Přináší nové poznatky ohledně nějaké věci, na které člověk možná již dlouho pracuje. Je-li vyložena bezprostředně vedle osobní karty, pak to znamená, že se dané osobě jednoduše všechno vydaří. Klíč však značí nevyhnutelné, a to jak pozitivní tak negativní záležitosti.

Obecně: jistota
Tělesná úroveň: obsah a vstřebávání železa v těle
Vlastnosti: jistý, samostatný, spolehlivý
Astrologie: Slunce
Výklad ANO/NE: potvrzuje to, co si tazatel přeje

Měsíc

27. srpna 2013 v 11:06 | Senn
Síla měsíce ochraňuje tvoji duši, bohyně měsíce v noci bdí nad tvým spánkem.

Měsíc jako součást noci je symbolem pro všechno, co je vzdálené dennímu vědomí. Jeho domovinou jsou sny a podvědomí a tomu, kdo příliš hlasitě tluče na dveře, zůstane uzavřen. Luna má mnoho tváří, které každou noc ukazuje. Stejně jako měsíční fáze, může se také výpověď této karty měnit.
Na jedné straně je kartou uznání a úspěchu, na straně druhé je kartou citové rozkolísanosti směřující až k depresi. Představuje rozjímání, vnímavost, intuici, sen, nevědomí, senzibilitu, pocity, duši, meditaci. Dalším tématem je pocta.
Leží-li daleko od osobní karty, pak nelze čekat povýšení ani úspěch. Dále také označuje: sever, noc, stmívání, večerní hodiny.

Obecně: úspěch, uznání, duše
Tělesná úroveň: mozek, vše psychosomatické, ženský cyklus a mozek
Časová rovina: noc, měsíční cyklus
Vlastnosti: ženský, mediální, citlivý, měkký, náladový
Astrologie: Rak
Výklad ANO/NE: jak se to vezme

Slunce

27. srpna 2013 v 11:04 | Senn
Zlatá síla, která probouzí život. Obdaruje tě nadějí a silou. Bohové slunce nad tebou bdí.

Toto je velmi pozitivní karta. Představuje tvůrčí sílu, teplo, světlo, energii a optimismus. Základní pozitivní význam této karty může být okolními negativními kartami oslaben.
Této kartě jsou přiřazeny: léto, jih, vedro, sucho, ničivé sucho.
Vypovídá, že se něco přihodí během dne.

Obecně: úspěch, energie, optimismus
Tělesná úroveň: oči, zrak
Časová rovina: léto, den od východu do západu slunce
Vlastnosti: teplý, horký, suchý, zářící, kreativní, šťastný, se silnou vůlí, optimistický, pozitivní, mužný
Astrologie: Lev
Výklad ANO/NE: ano, je to tak dobře

Lilie

27. srpna 2013 v 11:01 | Senn
Krása okamžiku. Přitažlivost, svádění a důvěryhodnost současně.

U této karty jde o harmonii, čistotu, nevinnost, mír a poctivost. Rodina, vášnivost a sexualita jsou dalšími důležitými tématy této karty. Leží-li vedle osobní karty, pak upozorňuje, že má dotyčný/dotyčná milostnou aféru. Může také označovat nového partnera či partnerku, případně sexuální dobrodružství.

Obecně: rodina, harmonie, sexualita
Tělesná úroveň: pohlavní orgány, hormony
Časová rovina: zimní období
Vlastnosti: harmonický, mírumilovný
Osoby: podporovatel, mecenáš, starší, dobrotivý muž, milenec, obchodník, někdo s kým máte aféru
Astrologie: Měsíc
Výklad ANO/NE: ano, buď v klidu