Úvod k tarotovým kartám

7. července 2013 v 13:34 | Senn
hh
hhh
Tarotové karty jsou velice složitým systém pro výklad budoucnosti. Pracuje se s nimi úplně jinak, než s jinými kartami. Tarot se totiž napojuje na Vaše podvědomí, a proto jsou to velmi dobré karty, pro práci sami se sebou. Vybrat si ty správné karty je velice důležité, a jelikož je jich v dnešní době takové množství tak je to velmi složité. Pokud si budete kupovat svou první sadu, nedoporučuji kupovat si ji přes internet, ale raději si zajděte do obchodu a prohlédněte si ji.
Pro mě osobně jsou tarotové karty velmi dobrými pomocníky a beru si je vždy všude s sebou. Používám je vždy. A jsou skvělými pomocníky při tom, když potřebuju zjistit co se se mnou děje.
Tarotové karty jsou velmi oblíbenou a rozšířenou pomůckou kartářů, věštců či čarodějnic a čarodějů. Mají velmi široké využití a použití. Stačí si jen vybrat. Jenže to se v dnešní době řekne, vyberte si karty. Je jich nespočet a mnoho lidí neví, jak si je vybrat nebo které jsou vlastně ty pravé.
Ty pravé karty poznáte na první pohled. Ihned co je uvidíte, vám něco řekne, to jsou ony. Takže je volba vlastně jednoduchá: "Ale co když se mi ty karty neozvou?" Pak si je vyberete podle toho, zda se vám líbí. Jistě vás na kartách bude něco přitahovat. Pokud budete mít jen sebemenší pocit, že vás něco ke kartám táhne, vyberte si je.
Ve všech článcích, které zde uvádím, jsou vždy texty či výňatky z knih, které používám a které mi hodně při studiu tarotu pomohly. Aby to nebylo jen okopírované z knih tak uvádím i můj názor na význam jednotlivých karet. Doufám, že vám tato rubrika pomůže více pochopit tarotové karty, a že si z ní něco nového odnesete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama