Ezoterika

7. července 2013 v 12:49 | Senn |  Téma týdne
Články na téma týdne jsem sice chtěl začít psát až od příštího týdne, ale to by se mi nenaskytla možnost napsat článek na téma, kterým se můj blog zaobírá. Ezoterika je pojem, který v době zahrnuje velkou škálu věcí a možností. Každý, kdo se věnuje kartomantii, chiromantii, numerologii, astrologii, apod. se ve své podstatě věnuje ezoterice. Ezoterikou můžeme nazývat i různá náboženství či sekty. Jednoduše bych řekl, že je to pojem, pod který se schová to všechno, co jsem uvedl.
Nechceme-li se s někým bavit o tom, čemu se věnujeme, jednoduše mu řekneme, že se zabýváme ezoterikou, pokud tento pojem zná, pak se nás dál vyptávat nebude, pokud jej nezná, pak mu jej jednoduše vysvětlíme, a ani nemusíme uvádět přímo oblast našeho zájmu.
Esoterické vědy jsou velmi rozsáhlé, jejich studiem se pouštíme na velmi dlouhou, osobní cestu za poznáním. S každým novým objevem jsem šťastnější a jsme ohromeni, co ještě nevíme. Díky tomu stále duchovně rosteme a jsme spokojeni ve všech stránkách našeho života.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Míša Míša | Web | 7. července 2013 v 15:37 | Reagovat

Hezký článek .
Lépe bych to nejspíš neshrnula. Na tvůj blog jsem přišla náhodou, ale určitě sem zavítám. Esoterikou se totiž zabývám :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama